03 Nisan 2013

Lenovo Bilgisayarımın Ekran Sorunu Var!

İdeapade vga kaplosu taktığımda bilgisayarım kapandı tamir için gönderdim. Garanti kapsamında anakart ve lcd değişimi yapıldı. Şimdi bilgisayarı açtığımda siyah ekranda üst kısımda çizgiler oluşuyor ekranda 2 tane ölü piksel mevcut. 3 defa geri gitti. Bunun çok normal olduğu arıza olmadığı tek benim şikayetim olduğu bilgisayarımın çalışır vaziyette olduğu insanı rahatsız eden bir konu değil siz problem ediyorsunuz bu arıza olmadığı önceden varmışta fark etmemiş olduğumu her yere müracaat edebileceğim gibi bir açıklamayla karşılaştım. Ayrıca oluşturulan arıza bildirimlerinde benim belirtmediğim konular mevcut. Lcd panelinin kırık olduğu gibi.

Dönay 60 Okunma

Cevaplar

 • Dönay 12 Nisan 2013

  merhaba bilgisayarım 4 defa aynı sorun sebebiyle gidip gelmesine ragmen sorun hala devam etmekte açıklama bölümünde onarılmıştır yazıyor.Ayrıca bilgisayarın gönderildiğinde kablosunun da dışarda olması çok ilginçti.Yeni bir deneyim kazandım.Sizce lenova şirketini tüketici mahkemesine verme zamanım gelmiş değilmi.Ayrıca şikayetim var sitesinde emegi geçen herkese ilgi ve alakanızdan dolayı çok çok teşekkür ederim.

 • Dönay 12 Nisan 2013

  bilgisayarım bataryası tamamen bitirilmiş ve şarj edilmeden gönderilmiş olduğu için kargo alımında cihazı kontrol edemedim.Şu an için sorunun devam edip etmediğini bilmiyorum.Fakat cihazı aldığımda bilgisayar kapağının kapatılmamış ve kablosu dışarıda olduğunu gördüm.O haliyle fotoğraf çekimini yaptım hizmet konusunda kendilerini aşmış durumdalar.Takdir ediyorum.Ancak bu kadar olur.

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi03 Nisan 2013

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla 1 iş günü içinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön