Lenovo Bilgisayarımın Bataryası Öldü!

İslam K. |

16.06.2014 tarihinde Lenovo z510 bilgisayar aldım. Fakat yaklaşık 1 yıl olmasına rağmen batarya bozuk veya değiştirilmesi gerekiyor yazısı çıktı ve fişten çekince hemen kapanıyor. Bende 01.10.2015 tarihinde garantisine güvenerek Mecidiyeköy'deki ana servise verdim. Bataryasına onların deyimiyle battery firmware update yapmışlar. 2 gün sonra aldım eve geldiğimde yine açılmadı ve fişe taktığımda hiç şarj olmadı tekrar aynı yere götürdüm. Bu sefer de bana bataryanızın ömrü dolmuş yeni batarya lazım dediler. Üstüne garantisi devam eden bilgisayarım için benden 244.50 TL para istediler.

Etiketler :

Batarya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İslam K.
  14 Ekim
  11:24

  16.06.2014 tarihinde Lenovo z510 bilgisayar aldım. Fakat yaklaşık 1 yıl olmasına rağmen batarya bozuk ve ya değiştirilmesi gerekiyor yazısı çıktı ve fişten çekince hemen kapanıyor. Bende 01.10.2015 tarihinde garantisine güvenerek Mecidiyeköy'deki ana servise verdim. Bataryasına onların deyimiyle battery firmware update yapmışlar. 2 gün sonra aldım eve geldiğimde yine açılmadı ve fişe taktığımda hiç şarj olmadı tekrar aynı yere götürdüm. Bu sefer de bana bataryanızın ömrü dolmuş yeni batarya lazım dediler. Üstüne garantisi devam eden bilgisayarım için benden 244.50 TL para istediler. Şimdi soruyorum ey Lenovo madem yapmayacaksın neden garanti veriyorsun ya da size göre garanti ne demek

 • İslam K.
  13 Ekim
  23:04

  Daha garantisi bitmemis bilgisayara kullanıcı hatası deyip ciktiniz işin içinden pes doğrusu. Isiniz gücünüz bos laf

 • İslam K.
  13 Ekim
  17:26

  o zaman niye garanti veriyorsun Lenovo ben ne yaptım da bozdum bataryayı

 • 13 Ekim
  14:51

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 12 Ekim
  14:17

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye