Lenovo Bilgisayarımı Servisten 1.5 Aydır Alamadım!

Benjamin İ. |

Lenovo Dizüstü bilgisayarımın ekran filmi arızalandı. Servise yolladım ve benden 321 lira ücret talep ettiler. Ertesi gün yatırdım parayı ve söyledikleri fax numarasına dekontu yolladım. Haber gelmeyince arayıp sordum ve yeni bir mail adresine yollamamı istediler. Tamam deyip yolladım 7 iş günü içerisinde gelecek dediler geldi.

Bilgisayarı açtım hala tamir olmamıştı. Tekrar aradım ve yolladım bu süreçlerin hepsi gerçekleşti ve 1. 5 ay geçti hala bilgisayarımı alamadım. Bu kadar iş prensibinden uzak bir firma olamaz. Birinin dediği diğerininkini tutmuyor. Sanırım bir 1 ay daha bekleyeceğim sonra gelecek bilgisayarım. Ümidi de kestim artık. Yapabileceğiniz birşey varsa lütfen yardımcı olunuz.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Benjamin İ.
  27 Ekim
  00:45

  size şikayette bulunana kadar umurlarında bile değildi. çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için bilgisayarımı sonunda alabildim.

 • 14 Ekim
  11:27

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye