Lenovo Bilgisayarımı Aldıktan Kısa Süre Sonra Arızalandı!

Hande S. |

2 ay önce aldığım İdeapad Yoga 11'in ekranı, aldıktan 1 ay sonra sorun çıkarmaya başladı. Görüntüler donuyor, bozuluyor, kırılmalar, siyahlaşan bölgeler oluyor. Lenovo'nun önerdiği çözüm ise bilgisayarın tamir edilmesi. Henüz 2 ay önce alınmış bir bilgisayar neden tamir edilsin ki? Ortada kusurlu olan ve değiştirilmesi gereken bir ürün var.

30 günü geçtiği içinse değişimin mümkün olmadığı söyleniyor. Ayrıca bilgisayar servise alındığında, 20 güne kadar uzayabilen servis süresi boyunca bilgisayarsız çalışabilmem imkansız.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ürün Değişim Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  12:07

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 21 Kasım
  17:36

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye