19 Eylül 2013

Lenovo Bilgisayarımda Fan ve Menteşe Arızası Var!

Bir yıl önce Ankara Vatan Bilgisayardan almış olduğum Lenovo Z580 model bilgisayarda, 6. ayında fan arızası meydana geldi. Garanti kapsamında onarıldı. Eylül başında aynı fan arızası ile birlikte sağ menteşe arızası meydana geldi. Hiçbir zorlama uygunsuz kullanma olmamasına rağmen menteşe arızasını kullanıcı hatası olarak değerlendirerek 360 TL kadar onarım ücreti çıkardılar.

Bu arızayı onarmamalarını söyleyerek fan arızasını gidermelerini istedim. Konuyla ilgili olarak kanuni haklarımı arayacağımı bildirir, kusuru kendilerinde de aramalarının erdemli bir davranış olacağını belirtirim.

Savaş 195 Okunma

Cevaplar

  • Savaş 28 Eylül 2013

    Firma, şikayetime verdiği cevabi yazısında menteşe arızası için kullanıcı hatası olarak değerlendirmeye devam ediyor. Fakat problemin kalitesiz malzemeden kaynaklandığı konusunda düşüncem değişmedi.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön