Lenovo Bilgisayarım Sürekli Arıza Çıkarıyor!

Abdullah B. |

Bundan birkaç ay önce Lenovo Z500 model bilgisayar aldım. Almamdan bir, iki, gün içerisinde iade, değişim talebinde bulundum. Değişim talebim olumlu karşılandı, fakat üzerinden iki ay geçmeden bu seferde bilgisayarımın ekranı karardı. Açıkçası bende bu markaya hiç güven kalmadı. Değişim gerçekleşse bile bir daha başıma ne gelecek diye düşünüyorum. Bir üründen bu kadar soğutma, nedenini düşünmeden edemiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  13:40

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmış, fakat ulaşılamamıştır. Mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 15 Kasım
  11:44

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye