Lenovo Bilgisayarım Servisten Tamir Edilmeden Gönderildi!

Mesut E. |

Lenovo laptopum hata vermeye başladığından yetkili servisi aradım ve telefonda 1 saat 45 dakika yönlendirildim ama şikayet çözülmeyince telefonu yüzüme kapadılar. Laptopu servise göndermek için tekrar aradım ofisimden aldıracaklarını söylediler ama 3 günün sonunda kimse gelmeyince kendim kargoya verdim.

10 gün sonra geri geldi laptop ama hala aynı hatayı veriyordu. Yine aradım yine 1 saat kadar telefondan direktif aldım. Yine sorunum çözülmedi. Geri servise yolladım neredeyse 20 gün oldu ama araya bayram hafta sonu vs girdiğinden daha 10 gün olduğunu söylediler. 20 gündür yurt dışından ana kart gelecek. Umarım şikayetimi şiddetlendirecek şeyler yapmazlar. Lenovo müşterisini neden bu kadar mağdur ediyor.

Etiketler :

Ana Kart Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  15:15

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 21 Ağustos
  10:03

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye