Lenovo Bilgisayarım Servisten Gelmiyor!

Ünal A. |

Vatan Bilgisayar'dan aldığım Lenovo bilgisayarım servisten gelmiyor. 17.11.2013'de verdiğim bilgisayar bugün itibariyle 30 iş günü oldu hala cevap yok. Vatan oyalıyor. Mail attık cevap bekliyoruz da vs vs. sürekli oyalama taktikleri. Lenovo'yu arıyorum bize faturanız gelmedi diyor. Bilgisayar faturasız servise yollanmıyor zaten kayıtlarda var faturanın da alındığı. Kesinlikle paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  15:01

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • Ünal A.
  24 Aralık
  12:01

  Suan 33. İs gunu oldu ne arayan var ne soran mail adresim.d1g3st3r@gmail.com bu durumda gercekten çok mağdur kaldim normal gün olarak 38 gun oldu 38 gundur bilgisayarim yok işlerim aksadi çok sagolun teknik ekip olarak baya hizlisiniz.

 • 23 Aralık
  17:54

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye