Lenovo Bilgisayarım Garantiden Geldikten Sonra Arıza Çıkardı!

Ejder A. |

Lenovo ürünüm 1 ay önce garantiye gitti. Geldikten sonra üründe birçok arızalar ortaya çıktı aradım belirttim. Ürünümü çizmişler,ve suçu kargoya ve kullanıcıya atıyorlar. Sonra fikrimden vazgeçirip ürünü tekrar yollayın dediler. Kargo 1 hafta oldu daha gelmedi. Ben artık şikayetimi üst yetkililere bildireceğim. Ürünümde ki bütün sorunlardan Lenovo sorumlu. Ben değiştirilmesini istiyorum. Yada direk mahkeme.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ejder A.
  28 Eylül
  00:22

  GELMEDİ MAİL FELAN ! YA YETER ÜRÜNÜ EVDEN BİLE ALMADILAR.2 OLDU BU ARKADAŞ. HER SEFERİNDE CEVAPLANDI İLETİŞİM KURULDU DENİLİYOR. YİNE BEN ARIYORUM

 • 27 Eylül
  16:09

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 23 Eylül
  13:37

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye