11 Şubat 2014

Lenovo Bilgisayarım Bir Haftada Bozuldu Değişim İçin Zaman Verilmiyor

31 Ocak tarihinde Ankara Nata Vega'da bulunan Vatan Bilgisayar'dan Lenovo Z510 model bir dizüstü bilgisayar aldım. Altı gün sonra bilgisayarı çalıştırdığımda açılmadı. 7 Subat tarihinde Vatan Bilgisayara götürdüm. Aynı gün Bilgisayar İstanbul'a gönderildi. 10 Şubat'ta sitesinde sorgulama yaptığımda donanım değişikliği için yurt dışından parça beklendiği yazıyordu. Oysa ben donanım değişikliği yerine değişim talep etmiştim.

Derhal İstanbul servisi telefonla aradım. 10 Şubat ve 11 Şubat'ta aramalarımda talebimin alındığı değişimin için yurt dışından onay beklendiği söylenerek tarih verilmedi. Cihazdan kaynaklanan hata dolayısıyla bilgisayarsız kaldım. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Kadir 230 Okunma

Cevaplar

  • Kadir13 Mart 2014

    30 küsur gün sonra arızalı dizüstü bilgisayarrın değişim onayı geldi. Lenovo'yu derhal iade ettim ve başka bir marka aldım. Bir daha o markanın yanından bile geçmem.

  • Kadir20 Şubat 2014

    Aradan 15 gün geçmesine ve arayacağız demelerine rağmen hiç kimse aramadı. Ben bu gün bir daha kendilerini aradığımda faturanın dijital kopyasını istediklerini söylediler. Çıldırmamak elde değil. Bilgisayarın kutusunun içine zaten fatura fotokopisini koyduk deyince illa dijitalinin gerektiğini söylediler. Kutunun içinden çıkarıp tarayamıyorlar. Göndereyim dedim. Siz olmaz Vatan Bilgisayar gönderecek dediler. Vatan'a giderek faturayı tarattırıp gönderttim. Yeni bir kayıt numarasıyla işlemi yeni baştan başlattılar. Lenovo'yu tercih ettiğim güne lanet olsun diyorum da başka bir şey söylemiyorum.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön