Lenovo Bilgisayarım Bezel Köşeleri 1 Hafta İçinde Açıldı

Ali B. |

Lenovo Z510 marka bilgisayar aldım ve bilgisayar bezel köşelerden ilk bir hafta içinde açılma yaptı. Müşteri temsilcine rapor tutturup iade yada değişim istediğimi belirttim.

1. raporumda Lenovo'dan Vatan Bilgisayar'a gelen raporda, bilgisayarın herhangi bir donanımsal arızasının olmadığını, herşeyin normal olduğunu yazıyorlar. Müşteri temsilcisi bile haklılığımı belirtiyor. Bu durumu kabul etmediğimi belirterek tekrar incelemesini istedim ve laptop tekrar Lenovo'ya servise gönderildi.

2.Raporumda Müşterimiz isterse 1124+ Kdv ücreti bedelini ödeyerek bilgisayarın kasasını değiştireceğinizi ve sorunun müşteriden kaynaklandığını belirtmişsiniz. Tüketici hakem heyetine konuyu taşıyacağım.

Etiketler :

Kasa-Panel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Şubat
  11:03

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • Ali B.
  01 Şubat
  01:56

  Bu konuyla ilgili herhangi bir iletişime geçmediniz.

 • 27 Ocak
  14:21

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye