Lenovo Bilgisayarım Aşırı Isınıp Kapanıyor!

Yiğit G. |

Windows 7 işletim sistemli Lenovo G550 dizüstü bilgisayara sahibim. Aldığım günden beri ne zaman oyun açsam bilgisayar aşırı ısınıp kapanıyordu. Servise yolladım 30 gün sonra geldi ve bilgisayarı açtığımda yine aynı sorunla karşılaştım kısaca bu sorunu çözemediler. Çok defa bilgisayarın arkasını açıp fanını temizledim tozlardan eser bırakmadım ancak yine aynı sorunla karşılaştım. Bu sorunumun Lenovo Şirketi tarafından çözülmesini ve bilgisayarımda oyun vs. birşey açtığım zaman ısınıp kapanmamasını istiyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Soğutma Sistemi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  10:41

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 17 Haziran
  13:49

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,