Lenovo Bilgisayarı Bozdular...

Oğuzhan Z. |

Ben 9 ay önce Teknosa'dan bir Lenovo y50-70 modeli almıştım 4 milyara yakın fiyatıyla beraber. Aradan 1 ay geçmeden bilgisayarın kapağı zor açılıp kapanmaya başladı ve birkaç hafta sonra dahada zorlaştı. Ben aradım servisi geldi aldılar menteşe eksikmiş yaptılar. Bilgisayarın çiziği bile yoktu. Kargocu geldi imzaladım gitti ve paketi açtım. Baktım bir sorunu yok derken kenarlarını kırmışlar.

Sinirlendim bir şey demedim sonra aradan 7 ay geçti geçen hafta aynı sorun yine kapak açılıp kapanmıyor bu nasıl bilgisayar? Kapak yine sorunluydu ve mikrofon girişi çalışmıyordu. Bunun üzerine yine teknik servisi aradım ve gelip aldılar 3 iş günü içinde. Tamir edip yolladılar ve bilgisayar geldi paketi açtım baktım kapak sorunu halledilmemiş ve bilgisayarın arkasında vida yerinde kırık var. Teknik servisi gene aradım gelip alacaklar. Bıktım artık kırıp kırıp yolladınız

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  15:52

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 23 Haziran
  13:26

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye

 • Oğuzhan Z.
  23 Haziran
  13:05

  Şimdi kendinizi savunmak içinde kullanıcı hatası filan demeyin vallahi bıktım içindende bir şey kırmışsınız galiba geldiğinden beri içinde bir ses var bir gelsinler bakalım.