21 Ocak 2014 #2247493

Lenovo Z580 Bilgisayarımın Menteşe Sorunu Var

1,5 sene önce aldığım Lenovo Z580 dizüstü bilgisayarın menteşe sıkıntısı var. Teknik servise 3 ay boyunca 4/5 kez servis açtırdım. Her ne hikmetse, bana kayıt açıp no verseler bile 3 aylık sürede ürünü ben teknik servise gönderemedim. Sonunda teknik destekteki arkadaşa isterseniz ben teknik servis verdiğiniz yere kendim ulaşıp vereyim dediğimde bana beraber çalışmış oldukları kargo firmalarının referans no'sunu vererek kendimin teslim edebileceğimi söylediler.


Nihayet serviste olan ürünüme teknik servisten hiç sevmediğim kırmızı-mavili, irili-ufaklı bir karşılık maili aldım. Kullanıcı hatası olduğu ve ürünün alt ve üst kasası değişmesi gerektiği bunun içinde 470 lira fiyat istenmiş.

Ebubekir 760 Okunma

Cevaplar

 • Ebubekir23 Ocak 2014

  konuyla ilgili müşteriye bilgilendirme ha! size göre biz neyiz acaba? sinirlerim zıpladı, yok böyle bir şey!

 • Ebubekir23 Ocak 2014

  Merhabalar, sürekli aynı sorundan müzdarip insanlarla karşılaşıyorum. Özelikle z serisi ürünlerinizde menteşe sorununuz kronikleşmiş bir problem! İnsanlar dizüstü bilgisayarlarını ekran tarafını kaldırmadan kullanmak zorunda kalıyorlar. Siz ise bize sadece kullanıcı hatası olduğunu iddia ediyor ve kapak değiştirme gibi önerilerde bulunuyorsunuz. Ve bunu dahi ücret alarak yapmayı deniyorsunuz! Bu yalnızca benim sorunum değil, Z serisi kullanıcıların genel problemi, lütfen bu konuda ne gibi iyileştirme yapacağınıza açıklık getirin!

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön