22 Ocak 2014 #2249758

Lenovo Z500 Laptopum Farklı Oyunlarda Sürekli Mavi Ekran Hatası Veriyor

2013 yılı sonunda aldığım Lenovo Z500 laptopum ile bu zamana kadar bir çok oyun oynadım oynadığım her oyunda sürekli olarak Windows tarafından belek azaldı çalışan programı kapatın uyarısı almaktayım. Oyunun açtıktan azami 5 dk sonra bu hata gelmekte.


Programı kapatmayı seçmediğim zamanlarda her zaman olmasa da genellikle driver less or not equal adı altında .sys uzantılı dosyalar ile alakalı bir mavi ekran alıyorum ve bilgisayarım yeniden başlatılıyor.


Mavi ekran dışında enteresan olarak gelen bellek azaldı hatası büyük en küçük her uygulamada karşıma çıkıyor bellek kullanımı normal olmasına rağmen bellek azaldı hatası almam çok enteresan bir durum. Bu nedenlerden acil destek talep ediyorum.

Emre 243 Okunma

Cevaplar

  • Emre26 Ocak 2014

    BANA HİÇBİR ŞEKİLDE GERİ DÖNÜŞ YAPILMAMIŞTIR

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön