27 Temmuz 2016
Yorum Yap
#6048451

Lenovo Yoga 500 Bilgisayar Kusurlu Çıktı

Lenovo Yoga500 bilgisayarı aldığımızda wi-fi sıkıntısı vardı. Aldığımız yere yani Teknosa'ya götürdüğümüzde orada çalışan G. isimli arkadaş bilgisayara format attı ve bilgisayarın klavyesi de çalışmaz hale geldi. Ardından eve gelip Lenovo servisi aradığımızda başta D. Hanım sonrasında sanırım O. Bey ile görüşüldü ve onlar da format atıp bir işlem yaptılar ancak en son bilgisayar artık hiç açılmadı.


Bilgisayarın iadesini paramın geri verilmesini istiyorum. Bilgisayarı daha alıp almaz kusurlu çıktı ve çalışan bilgisayar servis tarafından yapılan uzaktan bağlantı sonucu çalışmaz hale geldi. Bu bilgisayarı gerçekten çok acil ihtiyacım olduğu için aldım. Lenovo gibi kaliteli markadan ve Teknosa gibi büyük bir yerden aldık, ancak şu an tamamen mağdur olmuş durumdayım.

Pinar 679 Okunma

Cevaplar

 • Pinar03 Ağustos 2016

  Lenovo bilgisayarımı 27.07.2016 da Teknosa'dan satın aldım ancak kusurlu çıkması üzerine iade talebinde bulundum. Kendilerine atılan mailde de kesinlikle tamir istemediğimiz iade istediğimiz belirtilmesine rağmen yetkili servis çelişkili konuşup yalan bilgi vermekten başka bir şey yapmıyor. Mailde onarım istendiği yazılı deniyor. Teknosa'ya gidip maili açtırdık ve kendilerini oradan aradığımızda bu sefer mailin devamını görmemişiz gibi saçma bi açıklama yapıldı. Kisurlu bilgisayarınızı istemiyorum kesinlikle tamir yapılmasını kabul etmiyorum değişim de asla istemiyorum direkt iade istiyorum. Mailler ve konuşma kayıtları elimin altında. Aksi halde sizi de orada çalışan Cem isimli yalan bilgi veren kişiyi de mahkemeye vereceğim. Lenovo müşteri hizmetlerinden ve servis anlayışından kesinlikle şikayetçiyim.

 • Pinar02 Ağustos 2016

  Lenovo evet mail attı seri numara sordu o kadar. buradan ilgilenip çözüm buluyormuş gibi mesaj yazıyor ancak hiçbir şekilde yardımcı olmuyorsunuz!

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi29 Temmuz 2016

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi28 Temmuz 2016

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

Ziyaretçi Yorumları