25 Nisan 2015

Lenovo Vıbe Z2 Pro!

1 ay önce bu cihazı aldık niye alıp nereden alıp başımıza bela ettiysek, cihazla ilgili sıkıntım var bir Allah'ın kuluna telefonda derdimi anlatamıyorum. Destek yok, desteğe mail atın döneriz demişsiniz sitede, e yazdık 1 ay oldu daha cevap gelecek.


Lenovo olarak bu kadar sorumsuz, ilgisiz olduğunuzu bilseydim hiç Lenovo'ya asla bulaşmazdım. Cihazın ekranında ölü piksel mevcut, kamera düzgün çalışmıyor, pil desen kafasına göre bitip cihazı kapatıyor. ''Siz müşterilerimizin görüşleri ve memnuniyeti bizim için çok önemli'' diyorsunuz madem, bende ''müşteri, tüketici'' olarak şikayetimin dikkate alınıp, cihazla ilgili problemlerimin giderilmesini talep ediyorum.

Anıl 946 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi27 Nisan 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön