05 Aralık 2014

Lenovo Ürün İade Formunu Yollamadı

Aynı arızanın servise gitmesine rağmen üç kere tekrarlaması yüzünden z510 ürünün iadesi istedim. Bana form yollanacağı söylendi. Fakat üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen bir gelişme olmayınca müşteri hizmetlerine başvurdum. Hiçbir geri dönüş olmayınca bir buçuk hafta sonra yeniden başvurdum. Raporun hazır olduğu ama yola çıkmadığı söylendi.

Şimdi yaklaşık 2 hafta sonra yeniden başvurdum. Rapor hazır değil dendi. Yani ben ikinci başvurumda yalan söylenerek geçiştirildim. Şimdi bu formun 2 hafta olmasına rağmen elime geçmemesinden ve yalan söylenerek oyalanmaktan şikayetçiyim. Cihaz elimde ve çalışmayan bir vaziyette. Garanti kapsamında. Formun bana bir an evvel ulaştırılmasını istiyorum.

Müzeyyen 1.467 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön