31 Ekim 2016
Yorum Yap
#6827238

Lenovo G500 Notebook 1,5 Yılda Bozuldu

15.12.2014 Lenovo G500 notebook aldım ilk aldığım hafta bataryasını çıkartmaya çalışırken hafif bir çatlak oluştu alt kasasında ama hiç sorun değil. Benim için hiç de sıkıntı vermedi incecik bir çatlak. Aradan 1 buçuk yıl geçti ama hakikaten severek aldığım çevremde ve kendimde şu ana kadar hiçbir şikayet görmediğim tabiri caiz ise bayağı bir sağlam ve ısınmayan bir marka. Ürün alacaksan önce onun teknik servis kalitesine bakman lazım ve bunu en iyi yapanda Lenovo dediler biz bunlara dayanarak aldık. Dediğim gibi ortalama 1 buçuk yıl geçti cihazım açılıyor ama görüntü yok siyah oluyordu TV'ye bağladığımda görüntü veriyor fakat kendi ekranında yok. Sonra hiç açılmaz oldu dolayısıyla servise yolladık. Aradılar cihazın kasasında çatlak var ücretli dediler. Açıklama yaptım kesinlikle darbe almadı incelenirse kesinlikle anlaşılır darbe almadığı. Cihaz 1 buçuk senedir yerinden oynamadı.

Hüseyin Hüseyin 711 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin09 Kasım 2016

  Neden dönüş olmadii anlamiyorumm kimse okumuyormu bu yazilarimi

 • Hüseyin03 Kasım 2016

  Pardon ama ne arayan ne mail atan var durum nedir acaba

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi02 Kasım 2016

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

 • Hüseyin02 Kasım 2016

  Cihazın anakartının arızalı olduğunu söylediler ve neredeyse sıfır fiyatına yakın bir maliyet çıkardılar. Cihazım kesinlikle düşme darbe alma ezilme vs. gibi durumlara maruz kalmadı olduğu yerde anlayamadığımız bir nedenden dolayı çalışmamaya başladı. Ben üzerime atılan yanlış ifadenin düzeltilmesini ve cihazımını hakk ettiği gibi garantiden faydalanarak anakartının değişmesini istiyorum. Cihazım şu an Lenovo yetkili servisinde bekliyor. İsmim hüseyin emre gül.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler