04 Şubat 2014 #2274216

Lenovo Teknik Servisten Hizmet Alamıyorum

06/01 tarihinde Windows açılmaması şikayetiyle servise gönderdiğim bilgisayarım azami servis süresini doldurmamak için 15/01 tarihinde tamir edilmemiş şekilde geri gönderilip aynı gün ikinci servis süresi başlatıldı ve hala servistedir.


İlk gönderimde sadece anakart hatası veren laptop servisten çıktığı gün anakart, harddisk, işlemci bozuk tanısıyla servise alındı. 10 gün sonrası için yedek cihaz talebime herhangi bir dönüş yapılmadı.


Yirmi günden fazla bir süredir serviste olduğunu belirttiğimde ise inatla ikinci servise giriş günü belirtildi. Telefonda konuştuğum kişiye oradaki yetkili ile görüşme talebinde bulunduğumda ise kendisinden başka kimse ile görüşemeyeceğim söylendi.

Kadir 81 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön