11 Şubat 2014 #2287352

Lenovo Teknik Serviste Bilgisayarım Kırıldı

CB16103611 seri no'lu Lenovo bilgisayarımı teknik servise touchpad, ekranın altındaki boşluklar, batarya, menteşe ve sağ taraftaki USB'nin bazen çalıştığı şikayetiyle gönderdim. Sadece bataryayı değiştirdiler. Sağda kırık olduğunu ve bundan dolayı diğer yerlerin bundan etkilendiğini söylediler ve yapmadılar. Kendileri kırık resmini göndermişler bende bende de sağlam gönderdiğime dair resimler var.


Firma bunu kabul etmedi. Bizim dediğimiz doğru dedi. Kısacası kırdılar tamir etmediler ve geri gönderdiler. Mail ve telefonlarıma bakmadılar ve başından saldılar. Sizlere sıkıntı çıkarmayacak, müşteriye değer veren markalardan alın.

Mustafa 82 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa18 Şubat 2014

    Sonuç mu?Yok...Ne arayan var ne soran.Sadece şikayetleri takip ediyoruz ve cevaplıyoruz imajını vermek için yukarıdaki yazıyı yazarlar.Ama orada bırakırlar.Arkadaşlar sorunlarınızı çözmüyorlar uğraşmıyorlar bakmıyorlar.Sorunlarınızı orada bırakıyorlar.Uzak olun bu firmadan.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön