24 Ağustos 2013 #1973337

Lenovo Teknik Servisi Bilgisayarıma Zarar Verdi!

Lenovo teknik servisine kargo ile gönderdiğim cihazım teknik servis elemanları tarafından kullanılamaz hale getirilmiş olup, bir de bunun üstüne benden 949 TL onarım bedeli istenmektedir. Ben Ideapad U310 model bilgisayarımı teknik servise cihazın ekranının alt kısmındaki çıtada tırnak kırılması şikayetiyle servis kaydı açarak kargo ile teknik servise yolladım. Daha sonra bana mail ile cihaz fotoğrafları gönderildiğinde dehşete düştüm çünkü cihaz tamamen parçalanmış bir haldeydi. Derhal takip eden iş günü sabahı yetkili servise gittiğimde cihazımın ciddi bir şekilde hasara uğratıldığını gözlerimle gördüm. Şikayetçiyim, yasal yollara da başvuracağım.

Haluk 424 Okunma

Cevaplar

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

 • Haluk27 Ağustos 2013

  Bana hiç bir şekilde ulaşan olmadı ? Bu işle ilgili bir zaman aşımı falan olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Eğer herhangi bir aksiyon almayacaksanız ben yasal süreci başlatacağım.

 • Haluk27 Ağustos 2013

  Lenovo şirketinin bu umarsızlığı karşısında şaşırmış durumdayım. 2-3 gündür ne tek bir kişi meil attı ne de aradı. Bir daha hayatta almam lenovo markası taşıyan herhangi bir ürün.

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön