03 Şubat 2014 #2272016

Lenovo Teknik Servis Hizmet Kusuru

Lenovo markası ne kadar kaliteliyse, Türkiye'de anlaşmış olduğu BDH denen firma da bir o kadar kalitesiz. Nasıl olur da bu firma ile hizmet yürütülür anlamış değilim. Geçtiğimiz haftalarda servise teslim ettiğim ürünle ilgili olarak servis kaydı bile açılmadı. Bu tam olarak şu anlama geliyor, cihazın seri numarası serviste işlem görmüştür şeklinde sorgulanamıyor.


Bu cihaz değişim raporu ile aldığım firmaya iade edildi. Muhtemelen o ayıplı ürün yenilenmiş ambalaj ile tekrar birbirine satılacak. Cihaz Türkiye'de sınırlı sayıda satılan bir cihaz olduğu için 2055 liraya aldığım cihaz muhtemelen doların yüklselmesiyle birlikte daha yüksek bir fiyata satılacak. Lenovo bu servise çözüm bulmalı.

Serkan 80 Okunma

Cevaplar

  • Serkan06 Şubat 2014

    Hiçbir şekilde iletişime geçilmedi ve Lenovo Türkiye olarak müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. Ürün satıldıktan sonra yaşayacağınız herhangi bir sorunda hiçbir çözüm üretilmesini veya müşteri memuniyeti beklemeyin.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön