21 Ocak 2014 #2248432

Lenovo Teknik Servis Bilgisayarımın Wireless Sorununu Gidermedi!

S.N.QB06827380 Cihazımı ölü Piksel, Wireless Sinyal (Laptop 10 günlüktü) sorunu nedeniyle Lenovo Teknik Servise gönderdim. Cihaz 3 hafta sonra bana ulaştı. Ölü Piksel sorunun giderildiğini, Wireless sinyal sorunun devam ettiğini gördüm. Problem olarak belirttiğim Ölü Piksel sorunu giderilmesi ve Wireless için sorun belirtmeme rağmen yapılmaması, arıza kaydına bile girmemesi can sıkıcı.


Çünkü, serviste en az 3 hafta kalıyor ve şimdi ilgili kişi Wireless için yine arıza kaydı oluşturup cihazı göndermemi istiyor. Cihazı gönderip 3 hafta daha beklemek istemiyorum. Cihazı tekrar size göndermeyeceğim ya yetkili kişi adresimde sorunu çözer yada cihaz için değişim veya para iadesi istiyorum.

Samed 231 Okunma

Cevaplar

  • Samed22 Ocak 2014

    Önemli olan , hatanız neticesinde mağdur ettiğiniz kullanıcınızın mağduriyetini en iyi şekilde olumlu sonuçlandırmanızdır. yoksa e-mail yada telefon ile iletişime geçmeniz birşey değiştirmeyecek. Ürünü size tekrar gönderip vakit kaybı yaşmak istemiyorum. buna göre dönüş yapın bana.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön