06 Ekim 2015

Lenovo Şikayet Sorunu!

Lenovo g50-45 dizüstü bilgisayar aldık. Aldığımızdan beri internet, program olsun çok yavaş çalışıyordu. CPU hiçbir işlem yapılmadığı halde %100'lerdeydi. Lenovo Servise götürdük bize hiç bir işlem yapmadan geri verildi. Yapan kişi geldi bu modeller böyle dedi. Yani bir bakıma bu modellerin imalat hatalı olduğunu kabul etti, sonra müdürü geldi 800 liralık bilgisayardan ne bekliyorsun, beklentiniz o yöndeymiş dedi. Bizde kimin beklentisi bu yönde olabilir, laptopta hiç bir işlem yapamamak dedik.

Doğan 270 Okunma

Cevaplar

  • Doğan21 Ağustos 2017

    Ürünü firma bize tekrar gönderin dedi. Gönderdik. Geri geldi. Sanki sorunu çözecekler. Maalesef sorun devam ediyor. Adına servis denilen yer soruna çözüm getirmiyor. Sonuçta mağdur olduk. Hakkımızıda helal etmiyoruz.

  • Doğan13 Ekim 2015

    Yazdıklarının aksine Lenova Türkiye bizle irtibata geçmemiştir. Zaten Geçseler bile soruna çözüm bulacaklarını zannetmiyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz nasıl yardımcı olabilirim diyor son sözüde yasal yollara başvurabilirsiniz oluyor. Bir daha kesinlikle Lenova almayız çevremizdekilere de kesinlikle önermeyiz.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi06 Ekim 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön