25 Ekim 2016 #6774268

Lenovo Sıfır Aldığım PC Bozuk Çıktı!

Teknosa üzerinden aldığım Lenovo laptop bozuk çıktı. Mavi ekran hatası verdi. Hem aldığımın ilk saati. Neyse aradım Lenovo'yu servis kaydı falan. Yolladık garantiye ''değişim kağıdı gelir'' dediler telefonda. Daha sonra ise PC'yi aynen yollamışlar. Değişimi kabul etmediler. Uzun testler yaptık demiş. Umudum tabi ki üründe bir hata olmamasından yanaydı.


Ama maalesef eve getirdim. Açtım yarım saat sonra yine aynı hata. Şimdi soruyorum Lenovo buna nasıl uzun bir test yaptı ki? Benim yarım saatte aldığım sorunu onlar alamadı. Bilgisayarı alalı bir ay olacak daha üründen hiçbir şekilde fayda sağlayıp da iş yapamadım. Parasını ödedim. Ancak elimde kusurlu ürün var. Bu hatayı kim giderecek?

Kadriye 1.620 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye23 Ocak 2017

    Ürün üç kere garantiye geldi hala aynı sorunlar devam ediyor. Sorunun donanısal değil yazılımsal olduğu söylendi. Lenovo kendi sistemi ile ürünü test ediyor. Ürün testleri geçiyor. Bilgisayar ellerine ulaştıktan sonra yarım gün serviste kalıyor. Adına uzun uzun test ettik diyorlar. Neyse sorun yazılımsal ise üç sefer servise gelen One KEY recovery işlemi uygulanan ve işletim sistemi yenilenen bu bilgisayar nasıl oluyor da hala aynı mavi ekran hatasını veriyor. Bu soruyu mail yoluyla Lenovo çalışanlarına ilettim. Ancak cevap gelmedi. Tekrar aynı hata olursa geri dönüş yapın diyordu. Yaptım. Ancak cevap veren dahi olmuyor artık.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön