23 Ocak 2014 #2252096

Lenovo Servisteki Bilgisayarımın Tamir Süresi

Ben laptopu'mu Lenovo'nun büyük ve hızlı çalışan firma olduğuna güvenerek garantiye yolladım. 2 gün içerisinde hatanın ram'den kaynaklı olduğunu ve yurt dışından parça siparişi verdiklerini en geç 20 iş günü içerisinde tamiri yapılıp elime ulaşılacağı söylendi. Fakat 23 iş günü geçtikten sonra aradığımda hala siparişin gelmediği ve ne zaman geleceğine ilişkin net bir cevap olmadığını bildirdiler.


Oysaki Lenovo gibi büyük bir firmanın bir ürünü yurt dışından en geç 10 iş günü içerisinde temin edip 15-20 iş günü içerisinde tamirini gerçekleştirip müşterisine teslim etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu sorunumun da en kısa sürede çözülmesi konusunda yardımınızı bekliyorum.

Bayram 92 Okunma

Cevaplar

  • Bayram02 Şubat 2014

    garanti süresi uzun ve ilgisiz davranılıyor.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön