22 Kasım 2014

Lenovo Servis Yanlış Adaptör Gönderimi Yaptı

Qb061**05 seri numaralı servise HDD ve ısınma problemi için göndermiş olduğum dizüstü bilgisayarım tamiri tamamlanmış olup 22.11.2014 tarihin de elime ulaşmıştır. Fakat servis tarafından gönderilen kolide ürünüm için kullandığım güç adaptörüm yerine USB girişi benzeri bir girişli bir başka adaptör gönderilmiştir.

Hatanın giderilerek ürünüme uygun yeni adaptör gönderilmesini talep ediyorum. Hafta sonu teknik servis kapalı olduğu için şikayetimizi de telefon ile iletememiş bulunmaktayız.

Gökhan 673 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan27 Kasım 2014

    herhangi bir geri dönüş yapılmadıgı halde kargoyu dahi kabul etmedikelrini ögrendim

  • Gökhan27 Kasım 2014

    Hala herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır.Kendi çabalarım sonucunda teknik destek hattı ile görüşerek ürünümü tamir merkezine tekrar yolladım fakat yanlış şarj aletinin olduğu kargomu hiç bir şekilde kabul etmediler akıbetimiz hala meçhul durumda yanlış yaptığınız işi lütfen düzeltin artık !

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi26 Kasım 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön