17 Eylül 2013

Lenovo Servis Menteşe Sorunumu Gidermedi!

Yaklaşık bir yıl önce iki adet dizüstü Lenovo bilgisayar aldım. Bir ay bile geçmeden menteşeleri paslanmış gibi açılmaz oldu. Sol menteşesinde de kapakta açılma başladı. Servise gönderdim, vidalarını sıkıp geri yapıldı diyerek geldi. Aradan az bir zaman sonra yine aynı sorun ve sol menteşe bölgesi önce çatladı sonra da kırıldı.


Servis kullanıcı hatası olarak değerlendirdi ve 384 TL ücret istedi. Bilgisayarın kullanıcı hatasından kırılmadığı net olarak görüldüğü halde dikkate alınmadı. Özellikle aynı serideki bilgisayarlarda bu sorun mevcut. Diğer bilgisayarımı da gönderdim vidasını sıkıştırıp geri gönderdiler. Servise telefon açmaktan bıkıp usandım. Bir daha Lenovo mu asla.

Osman 110 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön