08 Temmuz 2015

Lenovo Servis CD-Room'u Kırıp Gönderdi!

11.06.2015 tarihinde Lenovo Z510 bilgisayarımı ekrandaki ölü pikseller, batarya sorunu nedeniyle gönderdim ve 08.07.2015 tarihinde UPS kargo ile geldi bilgisayarın dışına baktığımda fiziksel kusur bulunmuyordu. Daha sonra CD room'u açtığımda CD roomun bir kısmının kırılarak yapıştırıcıyla yapıştırıldığını gördüm, beyaz yapıştırıcı izleri duruyordu ayrıca bir kısmında çatlak vardı. Bilgisayarın arızalı parçaları değişmiş sıkıntı yoktu onun haricinde serviste oluşan çizikler vardı neyse dedim ama bir de insanı saf yerine koyar gibi yapıştırıp göndermişler. Zaten 28 gündür bilgisayarım servisteydi. Şimdi bir o kadar daha servis hatası yüzünden beklemek istemiyorum bana acil çözüm bulun!

Anıl 653 Okunma

Cevaplar

  • Anıl09 Temmuz 2015

    Lenovo servisinden gelen bilgisayarım için imza atmadan kutuyu açıp hasar yoksa imza atmak istedim ama kargo görevlisi izin vermedi. Sonra da bilgisayarın sorunlu olduğunu gördüm. Arıza tespit tutanağı da alamadım. Bu yüzden UPS'i bundan sonra böyle zorunlu konular dışında ne kullanırım ne de tanıdıklarıma öneririm. UPS'in hemen bu sorunu çözmesini istiyorum.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön