14 Mart 2016

Lenovo Müşteri Temsilcisi Sorunu Dinlemiyor ve Akıl Veriyor.

1 Mart'ta aradığım Lenovo cihazımı aldırdı, HDD değişimi sonrası 7 Mart'ta teslim etti. Aynı gün ilk açtığımda ses gelince firmayı aradım ve almalarını istedim. Birkaç kez açma kapama işleminden sonra sesin kaybolması nedeniyle arayarak talebimi iptal ettirdim. Kendilerine bilgi verilmeyen kargo şirketi 9 Mart'ta iş yerime geldi, iptal edildiği bilgisinin kendilerine verilmediğini söyledi. 10 Mart'ta dizüstüm kilitlenince firmayı arayarak arıza kaydını tekrar açtırdım.

Bugün 15.50 'de aradığımda Y. isimli müşteri temsilcine kargonun henüz gelmediğini ilettim. Beni dinlemediği için yukarıdaki olayı 3 kez anlattım. 9 Mart'ta gelen kargoya cihazı vermeyip niye gelmediler diye mi arıyorsunuz yanıtıyla karşılaştım. İptal talebimin sistemde görülmediğini ama 10 Mart'ta açılan talebe nasıl 9 Mart'ta kargo geldiğini sorgulamak yerine beni azarlamak kolay geldi. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Hülya 539 Okunma

Cevaplar

  • Hülya17 Mart 2016

    Bilgisayarım dün Kargo şirketince alındı ama hala özür dilenmedi

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi15 Mart 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

  • Hülya15 Mart 2016

    bu sabah, Lenovo Müşteri temsilcisi Yener Bey tarafından verilen telefon numarasından Kargo şirketini aradım, ama Kargonun verilen numaradaki şubesinin ev adresime bakmadığı merkez şubeyi aramam söylendi. Bu bile Lenovo müşteri temsilcisinin hatasının kanıtıdır. çünkü birinci kez cihazı iş adresimden aldırmıştım ve adres verilen telefon numarasındaki kargo şubesinin hizmet sınırındaydı. En son verdiğim ev adresim ise doğal olarak kargonun merkez şubesinin sınırları içinde. Lenova müşteri temsilcilerinin eğitimine önem vermeli ve müşteri memnuniyetini artırma yoluna gitmelidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön