09 Eylül 2013 #2002642

Lenovo Garanti Şartlarının Yerine Getirilmemesi!

Garantiye 7 kez göndermeme ve 5 kez aynı sorundan parça değişimi yapılmasına rağmen değişim talep etmemin üzerine bu sorunum kayıtlara alınmamıştır. Kayıtlarda gözükmediği için de talep etmemiş olarak duruyorum. 8. kez gönderiyorum garantiye ve artık hiçbir güvenim kalmadı Lenovo şirketine. Çağrı merkezi kötü, bakım onarım servisi kötü. Keşke hiç almasaydım.

Gülşen 116 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen12 Eylül 2013

    Artık hiçbir şekilde Lenovo marka tercih etmem. Garanti kapsamı diye paylaştıkları şartlara hiçbir şekilde uyulmuyor. Personeller her zaman farklı bilgiler veriyor. Hala da çözüm üretilemedi sorunum için.

  • Gülşen11 Eylül 2013

    Müşteri danışmanı hiçbir şekilde bana yardımcı olamadı. Geri dönüş hizmetleriniz gerçekten çok kötü. Lenovo markasından yaşadığım tüm sorunları her yerde paylaşarak müşterilerin bilgilenmesini sağlamak istiyorum.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön