08 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3227280

Lenovo Değişim İçin Gönderdiğim Notebook Tamir Edilip Adresime Gönderiliyor!

Ben böyle bir servis böyle bir zihniyet görmedim. Notebook'umu alalı 2 ay oldu 2 ay da ana kartı arızalanıp değişti, geldiğinde laptopum saçma sapan bir servis yapılıp elime ulaştı. Klavye ışıklarında kesinlikle komut almadı sürekli ışıkları yanıp kalıyordu saatler süren telefon karmaşasından sonra bios uptade edildi Notebook'um komple recovery edildi sonuç yeniden hüsran.


En son müşteri temsilcileriniz bilgisayarımın değişimi için fatura vb. Şeyler yapıldı, zaten ilk serviste 18 gün tamir işlemi için bekledim son olaydan sonrada 4 gün bekledim. Size soruyorum ben bunlarla uğraşmak zorunda mıyım? Parasını ödediğim cihazı kullanamıyorum sizi kesinlikle dava edeceğim yeter artık!

Muhammed Muhammed 558 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler