24 Ağustos 2013 #1973155

Lenovo Bilgisayarımın Tamir Süresi!

22.08.2013'de servise teslim ettim. Serviste herhangi bir veri kurtarımı yapılmadığı, HDD değişiminde mevcut bilgilerin gideceği, verileri istemem halinde HDD ücretinin tarafımdan ödenmesi gerekliliği aktarıldı. 1 saat sonra HDD değişimi ücreti için onay istendi. Servise giderek ödemeyi yaptım. Sonrasında HDD'nin yurtiçi stoklarında olmadığı, yurt dışından beklendiği ve süreç verilemediği iletildi. PC'ye acil ihtiyacım olduğunu, gerekli HDD'nin dışarıdan kendimin tedarik taraflarına teslim edebileceğimi aktarmama rağmen hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Şuan PC'nin tamiri ile ilgili ne herhangi bir süreç bildirilmiyor ve benim önerilerim kabul edilmiyor.

Muammer 73 Okunma

Cevaplar

  • Muammer23 Ekim 2013

    Hiç bir şekilde ulaşan bir yetkili yok. servis sonrasında müşteri memnuniyeti anketi gönderildi. bir sayfa sıkıntılarımı belirttim, hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı. Ürün servisten geleli 1 ay olmadı tekrar sorun yasıyorum. Çağrı merkezindeki operatörler yetkimiz yok, taleplerinizi iletiyoruz demekten öteye bir şey yapamıyorlar. Nasıl bir firma anlayamadım. Genel merkezini arıyorum, yetkili kişi yine yok. Bilgisayarı gelip şirket önünde kırmak üzere olduğumu belirtiyorum, iletişim bilgilerim alınıyor, geri dönüş yapılacak deniyor, yine arayan yok. Heralde IBM bunları duysa bir zamanlar adının böyle bir firmayla anıldığına utanırdı..

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön