28 Ağustos 2013 #1980903

Lenovo Bilgisayarımın Klavye Sorunu Garanti Kapsamına Alınmıyor!

1 haftalık Lenovo dizüstü bilgisayarın M tuşu düştü. Servise M tuşu düştü diye değişim için bir kez gönderdim harddisk problemi var diye rapor tutup değişim onaylandı. Ancak ben değişimi servis yaptı sandım ve kutuyu açtım öğrendim ki değişimi servis onaylıyormuş ben aldığım yere kutuyu açmadan götürüp bilgisayarı değiştiriyormuşum. Tekrar servisi aradım durumu anlattım bana bilgisayarı geri gönderin biz yeniden kutuyu bantlayalım dediler.


Geçen gün mesaj yolladılar sorun garanti kapsamı dışında tamir ücreti 166 TL dediler. Servisin çekip bana gönderdiği fotoğrafı şikayete ekledim. Tuşta herhangi bir zorlama veya kırılma yok. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Erdinç 454 Okunma

Cevaplar

 • Erdinç23 Eylül 2013

  Firma bana herhangi bir şekilde dönüş yapmadı bilginize sunulur.

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi23 Eylül 2013

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

 • Erdinç13 Eylül 2013

  15 gün geçti hala arayan soran yok. Sorunumla ilgilenecek kimse yok mu acaba?

 • Erdinç02 Eylül 2013

  Firmadan sadece sorununuzla ilgileneceğiz diye bir mesaj geldi ondan sonra ne arayan oldu ne de soran

 • Erdinç29 Ağustos 2013

  1 haftalık dizüstü bilgisayarın M tuşu düştü. Servise M tuşu düştü diye değişim için bir kez gönderdim harddisk problemi var diye rapor tutup değişim onaylandı. Ancak ben değişimi servis yaptı sandım ve kutuyu açtım öğrendim ki değişimi servis onaylıyormuş ben aldığım yere kutuyu açmadan götürüp bilgisayarı değiştiriyormuşum. Tekrar servisi aradım durumu anlattım bana bilgisayarı geri gönderin biz yeniden kutuyu bantlayalım dediler. Geçen gün mesaj yolladılar sorun garanti kapsamı dışında tamir ücreti 166 TL dediler. Servisin çekip bana gönderdiği fotoğrafı şikayete ekledim. Tuşta herhangi bir zorlama veya kırılma yok. Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz? Nereye başvurmam gerekir?

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön