06 Mart 2014

Lenovo Bilgisayarımın Kamera Sorunu Var

Eskişehir Gold mağazasından Lenovo G 500 marka bilgisayar aldım. 2 ay kullandıktan sonra kamerası bozuldu. 29 Ocak 2014'de garantiye gönderdim. Yurt dışından parça beklediklerini söylediler 23 iş gününü geçtikten sonra aradım ve değişim kaydını yaptırdım. Faturanın fotoğrafını istediler. Gönderdiğim Faturanın okunaklı olmadığını söylediler. Tekrar Gold mağazasına gidip yeni bir fatura çıkarttırıp onu da gönderdim.


İkinci kez gönderdiğim faturanın da okunmadığını söylediler. Faturanın fotoğrafını S4, S2 ile çektim ve Fatura gayet okunaklı. Bugün 6 Mart 2014 ve 36 gündür bilgisayarım serviste ve yeterince benimle ilgilenilmiyor. Lenovo markaya güvenerek almıştım ama hata yaptığımı anladım.

Çağlar 502 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar10 Mart 2014

    bugün 10 mart. ben 29 Ocaktan beri bilgisayarımı bekliyorum. ve hala göndermediler. bilgisayarı aldıktan sonra değiştirmek için aldığım yere götüreceğim. ve onlar da beni bir süre bekletecekler. bunu bile bile Lenovo şirketi değişimi satın aldığımız yere yaptırıyor.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi06 Mart 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön