27 Mayıs 2014

Lenovo Bilgisayarımın Ekranı Donuyor

26.01.2014 tarihinde Bornova Vatan Bilgisayar'dan YB 01378716YB03112103 seri numarası olan dizüstü bilgisayar aldım. Ürünümün ekranı kırıldığı için BDH Bilişime gönderildi. Yurtdışı parça ve gün 24.04.2014 cihazıma kavuştum ama bu seferde ekran donmuştu.


BDH Bilişim destek uzmanları üzgün yıkılmış bir tavırla sorunu çözmeye çalışırmış gibi, kibar çözümsüz öneriler sundular. Birisi OKR yazılım yükle dedi, bir başkası; bu olmaz sana CD gönderim dedi. Günler sonra tekrar arayarak CD konusunu anlattım. Bu uzman da cihazı servise göndermemi istedi. Hala sorunu çözemedin diyen 12 yaşındaki Oğlumun gözündeki itibarımı tekrar kazanabilmem için yardım edin lütfen ben ne yapayım?

Zeynep 554 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön