22 Ocak 2014 #2250035

Lenovo Bilgisayarımın Anakartı Arızalı

Mart 2013'te Lenovo Y500 bilgisayar almıştım Vatan'dan. Bilgisayarın ana kartında sorun oluştu. Lenovo servisine gönderdim. Bugün itibari ile 21 iş günü oldu ve servisle konuştuğumda bana değişim kartı vereceklerini ve bununla değişim yapabileceğimi söylediler. Bunun üzerine Vatan Bilgisayarla konuştum. Onlar da ellerinde Y500 modelinin bulunmadığını, para iadesi yapabileceklerini söylediler.


Para iadesi almam durumunda kendi cihazımla aynı özelliklerde bir cihaz almaya kalktığımda 500 lira daha vermem gerekiyor. Y500 cihazımın aynısı ile değiştirilmesini, eğer ellerinde yoksa (ki Lenovo Türkiye'nin sitesinde hala var gözüküyor. Garantide yazdığı gibi bir üst modelin verilmesini istiyorum.

Mehmet 421 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Ocak 2014

    Servisin sitesinde 30 gündür cihazınızın tamiri için gereken parçalar yurtdışından sipariş edilmiştir deniliyor. Sanırsınız parçayı Mars'tan getiriyorlar :)

  • Mehmet25 Ocak 2014

    Herhangi bir dönüş yapılmadı. Lenovo servisi BDH bilişim 30 gündür bir anakartı ülkeye sokamadı.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön