16 Eylül 2013 #2014247

Lenovo Bilgisayarım Sürekli Arıza Çıkarıyor!

Bundan yaklaşık bir buçuk ay önce laptopumu servisinize göndermiştim. Laptopta elektriksel bir sorun olduğunu söylemiştim, bilgisayara elektrik gelmiyordu, servisinize yolladım ve yapıldı. Ancak bu problem dün tekrardan oluştu. Bilgisayarı alalı toplamda 2 sene oldu ve bu 2 sene içerisinde 3 kez servise gitti, bununla beraber 4. servisi olacak.


Şimdi ben artık paramın iadesini talep ediyorum. Lenovo'dan laptop alınmazmış bunu öğrendik. Ayrıca daha yeni değiştirilen klavyeden durup dururken enter tuşu dışarı fırladı. Garanti süresi dolunca tekrar sorun çıkarttığında ben devamlı olarak servisinize para mı ödemek zorunda kalacağım. 1.900 lira para verdiğim laptop sene 2-3 defa servise gidiyor.

Arda 137 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

  • Arda18 Eylül 2013

    2 gün önce bilgisayarımı servise verdim, garantimin yeni bitmesi ve daha önceden servise girmesinden ötürü bu bir kaç günlük süreyi, garantimi uzatarak yardımcı olabileceklerini söylediler. Ancak hala benden para isteniliyor, bir kaç gün sonra çok önemli bir sunum yapmam gerekiyor ancak daha bilgisayarın onarımına dahi başlanılmadı. Neymiş para ödenmeden onarıma başlanılmıyormuş, teknik servisin müşteri hizmetlerinden gelen garanti uzatma işlemini onaylaması gerekiyormuş. Bi de acil dememe rağmen hala onay bekliyor. Ne yapın edin lenovo "ASLA ALMAYIN". Ayrıca daha önceden aynı sorunu yaşadım ve parça değişimi yapıldı. Ancak değişimi yapılan parçanın kendi garantisi olmadığını söylüyorlar. SAÇMALIK!

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön