05 Şubat 2014

Lenovo Bilgisayarım Mavi Ekran Hatası Veriyor

Mart 2012 tarihinde almış olduğum Lenovo G570 model dizüstü bilgisayarımla internete girdiğimde mavi ekran çıkıyor ve bilgisayar kapanıp açılıyor. Bu arızadan dolayı cihazı üstüste 5 kere servise bıraktım. Uzun zamandır bilgisayarımı kullanamıyorum. En sonunda bununla ilgili olarak Lenovo teknik servisten bir yetkili arayıp Lenovo G570 cihazlarda bir sıkıntı olduğunu bu sıkıntının Microsoft'un güncellemeleri ile alakalı olarak bu modelde Explorer'da hata oluşturduğunu söyledi.

Çözüm olarak da bilgisayarda güncelleştirmeleri kapatarak kullanmam gerektiği söylendi. Ürünü güncelleştirmeleri kapatarak kullanmak ürünü tam ve verimli olarak kullanamamaktır. Ürünün değişimini veya para iadesi istiyorum.

Tuncer 558 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön