27 Ocak 2014 #2257315

Lenovo Bilgisayarım Bezel Köşeleri 1 Hafta İçinde Açıldı

Lenovo Z510 marka bilgisayar aldım ve bilgisayar bezel köşelerden ilk bir hafta içinde açılma yaptı. Müşteri temsilcine rapor tutturup iade yada değişim istediğimi belirttim.


1. raporumda Lenovo'dan Vatan Bilgisayar'a gelen raporda, bilgisayarın herhangi bir donanımsal arızasının olmadığını, herşeyin normal olduğunu yazıyorlar. Müşteri temsilcisi bile haklılığımı belirtiyor. Bu durumu kabul etmediğimi belirterek tekrar incelemesini istedim ve laptop tekrar Lenovo'ya servise gönderildi.


2.Raporumda Müşterimiz isterse 1124+ Kdv ücreti bedelini ödeyerek bilgisayarın kasasını değiştireceğinizi ve sorunun müşteriden kaynaklandığını belirtmişsiniz. Tüketici hakem heyetine konuyu taşıyacağım.

Ali 230 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi21 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

  • Ali01 Şubat 2014

    Bu konuyla ilgili herhangi bir iletişime geçmediniz.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön