13 Şubat 2013

Lenovo Bilgisayarım 5 Kere Servise Gitti Sorunlar Devam Ediyor!

Aldığım Lenovo G570 bilgisayarım ilk olarak menteşe sorunundan servise gitti. Tamir edilip geldikten sonra , tekrardan sol taraftaki menteşe açıldı ve bilgisayarda donmalar , oyunlarda performans kayıpları başladı. Şikayetlerimi bildirdikten sonra servisten sadece kasası değiştirilmiş ancak hala takılır ve performans sorunları devam eder şekilde geldi. Bu sefer 1 sayfa kağıda sorunlarımı yazarak gönderdim sonucunda Anakart ve Hdd değiştirildi. 5 kere servise gitmiş olması rağmen hala performans sorunları devam ediyor , menteşe sorunu olmadan önce kasmayan oyunlar şimdi kasıyor. Aynı ayardaki ve hatta daha kötü özellikleri olan bilgisayarlarda daha iyi performans alınıyor.

Naci 46 Okunma

Cevaplar

  • Naci23 Şubat 2013

    1 iş günü içerisinde ulaşılacak olan ben deniz 22 Şubat Cuma günü saat 17:30 civarında arandı. Bu firmanın buraya yazdığı mesajlara pek itibar edilmemesi gerektiğini söylemek istiyorum.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla 1 iş günü içinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön