Lenovo Bilgisayar Teknik Servis Ürünü Kabul Etmiyor

Murat Murat14 Ekim 11:25

Lenovo ALL in One PC seri no: MP1N4MRC Bu ürünü Çin'den 4 ay önce satın aldım. Daha yeni kullanmaya başladım ve birden bozuldu cihaz hiç açılmıyor. Derhal Lenovo Türkiye ile iletişime geçtim ve ürünü tamir ettirmek istediğimi söyledim. Ürünün uluslar arası garantisinin olmadığını söylediler. Tamam dedim ben sorun neyse parasıyla tamir ettirmek istiyorum dedim. Bana verdikleri cevap ne olsun; garantisi olmayan ürüne servis hizmeti vermiyoruz. Yani ürününüzün Lenovo marka olmasının hiçbir önemi yok. Ben dedim ürünü yetkili olmayan bir servise elletmek istemiyorum dedim, madem siz yapmıyorsunuz bana güvenilir bir tamirci iletişim bilgisi verin ona yaptırayım dedim, ne dediler beğenirsiniz; müşterilerin cihazına hatalı işlem yapılıp mağduriyet yaşanmasın diye başka servis bilgisi veremiyoruz. 

Hem kendileri parasıyla tamir etmiyor hem de başka bir tamirciye güvenmedikleri için yönlendirmiyor. Yani at diyor cihazı çöpe.  Demek ki bu firmada ürünün garantisi bittiği anda bir daha distribütörden hizmet alamayacaksınız. Kaldı ki benim ürünümün garantisi Çin'de devam ediyor. Daha 3-4 aylık cihaz. Ben bir daha ne Lenovo alırım ne de yakınından geçerim. Bir marka ancak bu kadar kendi markasına üvey evlat muamelesi yapar. Yazıklar olsun böyle bir markaya.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lenovo Bilgisayar Logo Lenovo Bilgisayar 20 Ekim 15:09

Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

profile-icon Murat 17 Ekim 14:26

Sayın Lenovo Tarafımla hiçbir yolla iletişime geçen bir müşteri temsilcisi olmadı. Olacağınıda sanmıyorum. Buraya verdiğiniz bu geçiştirme cevap ise tamamen bu şikayetleri okuyan diğer insanları yanıltma amaçlı. Bana bir cevap verecekseniz direk buradan cevap verin ki diğer müşterelerinizde Lenovo markalı ürünlerinin garantisi bittiğinde başlarına ne geleceğini bilsinler.

Lenovo Bilgisayar Logo Lenovo Bilgisayar 16 Ekim 15:12

Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler