Lenovo Bilgisayar ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Lenovo Bilgisayar Teknik Servis Sorunu

723görüntüleme
Şeref
Şeref 20 Eylül 2020 16:30

Lenovo y700 15isk model notebook bilgisayarımın ekranı çatladığı için telefonla hiçbir şekilde ulaşamadığım servise WhatsApp servisleri üzerinden 30 dakika sonra yazışarak derdimi anlattım. Söyledikleri adrese bilgisayarımı gönderdikten sonra aradan 7 gün geçti ve durumunu yine dakikalarca beklediğim WhatsApp hattından sordum. O gün kendisini Leyla olarak tanıtan hanım detaylı incelemesi sürüyor size teklif sunulacak dedi, ertesi gün sorduğum Uğur aydoğan isimli teknoloji fukarası çalışan mailin gönderildiğini ama filtrelere takıldığı için akşama kadar ulaşmasının süreceğini söyledi. Ertesi gün binbir zahmetle ulaşıp sorduğumda ise tamirse olduğunu söyledi. Her bağlandığımda email adresimi ve cihazın seri numarasını yazıp konuşmaya öyle başladığım halde, benden onay almadan hangi tamirin yapıldığını sorduğumda ise yeniden seri numarası istedi. 

İlk sefer söylediği tamirde sözü tamamen uydurdular. Her seferinde çelişkili bilgiler sunan servis çalışanları nihayet teklif mailini gönderdi ve 2700 TL ücret çıkardı. İçerisinde 139 TL arıza tespit ücreti var. Kırık ekranın hangi arızasını tespit ettiniz acaba ücret istediniz, gönderme sebebim zaten belli, içerisine not yazarak koydum, sadece ekran camı kırık diye. Şirkete telefonla ulaşmak mümkün değil, ciddiye alınmak mümkün değil, bilgisayar ne kadar iyiyse servis o kadar kötü. Cihazım gelince tüketici hakem heyetinde görüşürüz BDH.

Lenovo Bilgisayar Logo
Lenovo Bilgisayar29 Eylül 2020 11:58

Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

Lenovo Bilgisayar Logo
Lenovo Bilgisayar14 Aralık 2020 13:08

Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Alkan
Alkan05 Ekim 2020 17:39
 

Bu Uğur aydoğan ve Leyla standart galiba benim de konuştuğum kişiler bunlardı. Kamera çalışmıyor benimde bir tane muhatap yok.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler