14 Ekim 2018
Yorum Yap
#11028364

Lenovo Bilgisayar Müşteri Servisi Sorunu!

7 ay önce Vatan Bilgisayar'dan 4800 TL'ye aldığımız Lenovo marka diz üstü bilgisayar kısa sürede arızalandı. Firmaya gönderdiğimizde anakartın yandığını ve bunu kullanılan aksesuar sebebiyle olduğunu ilettiler ve servis ücreti 100 TL sadece sorunu tespit etmek için aldılar. Sorunu tespit ettikten sonra bilgisayarın 4500 TL’ye yapılacağını ilettiler. Yani daha garantisi bitmemiş bilgisayar ve onarım ücreti bilgisayar parası ile aynı.


Takılan aksesuar bilgisayar aksesuarı gayet Vatan Bilgisayar'da satılan bir ürün. Böyle bir saçmalık olamaz. Kesinlikle kötü bir marka böyle bir problemi müşteriye atıp bir bilgisayardan iki bilgisayar parası talep ediyor. Bir de servisteki akıllı arkadaşlar 500 TL’ye yaptırırsın Perpa'da diye akıl veriyorlar.

Hülya Hülya 605 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi16 Ekim 2018

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

Ziyaretçi Yorumları