16 Eylül 2018
Yorum Yap
#10911765

Lenovo Bilgisayar Laptopumun Hoparlörü Bozuldu!

2 hafta önce garantisi henüz bitmemiş Lenovo İdeapad 510 marka laptopumun hoparlörü bozuldu. Ses eskisinden çok az geliyordu ve cızırtılar gelmeye başlamıştı. Garantisi de bitmediğinden servise yollamaya karar verdim. Vatan Bilgisayar'dan aldığım için faturayı da ibraz ederek servise yolladım. Yaklaşık bir buçuk hafta sonra laptopumun tamir edildiği söylendi ve almaya gittim. Verdikleri raporda hoparlörün değiştirildiği ve testlerinin yapıldığı için aldığım anda test etme ihtiyacı duymadım. Ancak geçen gün maç izlemek için açtığım bilgisayarımda ses eskisinden daha az çıkmakla beraber az gelen cızırtılar artık daha yüksek gelmeye başlamış. Tamire diye yolladığım bilgisayarımı daha çok bozup gönderdiler. Garantisinin bitmesine az kaldığı için herhalde oyalamaya çalışıyorlar. Böyle görmedim. Laptopumun hoparlörü resmen kullanılmaz halde.

Yavuz Yavuz 3.132 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yavuz24 Eylül 2018

    İkinci kez servise gönderdim ancak hiçbir sorun görülmedi denerek geri gönderildi. Düzgün inceleme yapılmadan geri gönderilmiş. Sorun aynen devam ediyor.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi24 Eylül 2018

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

Ziyaretçi Yorumları