31 Ocak
#11522081

Lenovo Bilgisayar Kapaktaki Logodan Işık Sızdıran Ayıplı Mal!

27.12.2018 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan Lenovo markalı Legion Y520 model Notebook aldım. Aldıktan 2 hafta sonrada kapaktaki logodan (kapakta yer alan Lenovo yazısından) ışık sızdığı fark ettim. Yani logoda ekrana açılan boşluklar vardı. Ayıplı mal satıldığını fark edince de 18.01.2019 tarihinde bilgisayarı aldığım yere, Topkapı Vatan Bilgisayar'a gittim, zaten beni görünce satış danışmanlarının bir rengi benzi attı. Daha iyi görmezden gelinemezdi tebrik ediyorum onları gerçekten.


Servise yönlendirdiler, notebooku bıraktık, iadesini istedik. 30.01.2019 tarihine kadar bekledim fakat ne bir mesaj ne bir arama gelmedi. Ellerinde süründürmüşler notebooku. Ne amaçladınız bu işlemi yaparken? Bu işin, Vatan Bilgisayar fiyaskosu kısmıdır.


Lenovo servisi aradım, notebookun '' LCD ekranı incelediklerini ve LCD ekranda sorun olmadığını, laptopun geri gönderildiğini '' bildirdiler. Siz kandırdığınız insanları böyle mi yıldırmaya çalışıyorsunuz? Vatan Bilgisayar bana aylarca dönüş yapmayacak işin peşine düşmesem, siz nasıl bir ekipsiniz, nasıl bir idareci tarafından yönetiliyorsunuz acaba? İşin daha kötü taraflarına geliyorum. Notebook teslim alınmaya gidildiğinde, daha doğrusu itiraz etmeye gidildiğinde dalga geçer gibi '' arka kapağa manzara resmi yapıştırın '' deniyor mağazada.


Daha kötü kısmı işin içinde mağaza müdürü de var. Sızan ışıklardan birini ekliyorum. İsterseniz profesyonel makineyle çekelim fotoğrafları? Bana satılan bu ayıplı malın derhal iadesini talep ediyorum. Bu yapılan haksızlıklar için söyleyecek sözüm yok zaten.

Tuba Tuba 1.080 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi04 Şubat

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

Ziyaretçi Yorumları