26 Ağustos 2014

Lenovo B5400 Touchpad Sorunu Yaşıyorum

Lenovo B5400 iadeapad kullanıyorum. 10-15 dk kulladıktan sonra touchpad tutukluluk yapmaktadır. Bazen de temasızlık yapıyor ve kullanılmaz hale gelmektedir. Yetkili teknik servise 2 sefer göndermeme rağmen sorunum çözülmedi. Birincisinde harddisk problemi var diye harddiskideğiştirip gönderdiler. İki gün sonrası aynı sorunu yaşadım ve tekrar 2 sefer yetkili teknik servise gönderdim "donanımsal ve yazılımsal soruna raslanmadı" diye cevap geldi ve sorun hala devam etmektedir. Çağır merkezine her seferinde "Uluslararası Lenovo tartışma forumunda B5400 serisinde kullanıcılardan gelen şikayetlere göre GENEL bir sorunmuş" dememe rağmen hiç birşey yapılmadı. Teknik servise soruyorum Ne yapmalıyım?

Mohammed 1.724 Okunma

Cevaplar

  • Mohammed27 Kasım 2014

    Hiç memnun kalmadım ve gerçekten lenovo aldığıma pişmanım. Sorun odaklı hiç çalışmıyorlar. Sorunun ne olduğunu defalarca söylememe rağmen ve bu laptop serisinde touchpad sorunu genel bir sorun olup Lenovo uluslararası tartışma formunda da yazılıp dile getirmrme rağmen. müşteri hizmetlerindeki kişi soğuk kanıyla "eğer sıkıntı yaşarsa tekrar bize gönderin" diyor e zaten 4 sefer gönderdim ve hala sorunum devam ediyor bunundan fazla daha ne olsun ?

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön