09 Şubat 2016

Lenovo Arızalı Yoga500-Ayıplı Ürün!

30Aralık 2015'te Yalova Vatan Bilgisayardan almış olduğum Lenovo Yoga500 bilgisayarımda aldığım günden itibaren yaşanan sıkıntıları teker teker yazmak istiyorum öncelikle.
Bilgisayarı aldığım ilk günden itibaren; açılışta takılma ve geç açılma (SSD önyükleme olmasına rağmen), ekran donması, görüntü bağdaştırıcı hatası, sürekli olarak mavi ekrana düşmesi ve k. Security hatası, Lenovo'nun kendi orijinal yazılımı Lenovo Solution Center uygulamasının bile çalışmaması, touchpad'in sol tarafında tıkır tıkır ses yapması gibi sorunlar ile karşılaştım. Bunların en ilginci ise açılışta Windows'un dönen ikonundan 5 farklı yerde dönmesi ve açılışın yaklaşık 2-3 dakika sürmesiydi. Bu hataları görmem toplam 5 günümü aldı. Vatan Bilgisayar tarafından 18.01.2016'da servise yollanan cihazın anakartı değiştirilerek geri gönderilmiş. Ben ise doa kapsamında değişim istemiştim. 21 gündür bekliyorum.

Tayfun 593 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi09 Şubat 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön