04 Kasım 2014

Lenovo 3 Aydır Laptop Tamir Edilmemiş

Laptop'um servise gitti 2 ay geçtiği halde ne dönüt verildi bana ne de laptopum geldi. Kaç kere gittim her seferinde kesinlikle yarın gelecek dendi. Bende mecbur bekledim artık üçüncü aya girerken bahşedip dönüt yapıldı laptopum tamir edilememiş (nasıl yapamadılarsa artık işletim sistemi kaynaklı çökmüş) bana yeni laptop gönderilecek dendi.

Tamam dedim bir gittim para iadesi yapıldı üstüne zaten saçma bir ton para verip bit yükselttim ve garanti yaptırmak için para döktüm. Kardeşim ben o parayla nasıl laptop alayım şimdi alay mı ediyorsunuz benimle, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? En fiyasko bilgisayara bile iki asgari ücretten fazla para isteniyor, tüm lisanslı programlarım gitti zaten.

Cennet 2.356 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi05 Kasım 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön